Sünnet Davetiye Sözleri

SÜNNET DAVETİYE SÖZLERİ

Kod: 1

Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.

Kod: 2

Sünnet Düğünümüzde Siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kod: 3

Biricik Oğlumuz …………’ın, Sünnet düğününde Sizleri de aramızda görmekten Mutluluk duyarız...

Kod: 4

Sünnet sünnet dediler Başımın etini yediler Eğer sünnet olmazsan Sana kız yok dediler.

Kod: 5

Ailemin tek oğluyum, Babamın sağ koluyum, Büyüdüm adam oluyorum, Laf aramızda kalsın, Birazcık korkuyorum. Sünnet Düğünüme hepinizi bekliyorum.

Kod: 6

Oğlumuz ……………… Diyor ki: Ben bir küçük yavruyum Her işimde doğruyum Ailemin sünnet olacak tek oğluyum Sizleri de düğünüme beklerim.

Kod: 7

Sevgili oğlumuzun Sünnet Merasimlerinde Siz Sevgili dostlarımızı aramızda görmek Bizleri memnun edecektir.

Kod: 8

Sünnetçi amca sordu Son Kararınmı oğlum? İçime bir korku doğdu, Joker hakkımı kullanıyorum Anne ve babama danışıyorum. Dediler ki artık zamanı geldi Bende sünnet oluyorum Bütün sevenlerimi Sünnetime bekliyorum.

Kod: 9

Sünnet Düğünü’nde Siz değerli dostlarımızla birlikte Bu mutlu anımızı paylaşmak istiyoruz.

Kod: 10

Yüce dinimiz emretmiş Duydum ki bu sünnetmiş küçük yüreğimle mutluluk dileğimle sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme

Kod: 11

Biricik Oğlumuz ……………… Diyor ki, Halalar, teyzeler, amcalar Gelin beni yalnız koymayın Kesecekmiş aman şaka sanmayın Sünnetim var, yalnız bırakmayın Biraz korkuyorum yanlış anlamayın.

Kod: 12

Kirvem uzaklarda gelemez, Siz olmazsanız sünnetçi amca kesemez, Gelin birlikte olalım, Sünnetsiz kalmayayım, Bekleyenim var, Onsuz solmayayım…

Kod: 13

Oğlumuz ………………… Diyor ki! Beni seven herkesi sünnet Düğünüme bekliyorum.

Kod: 14

Oğlumuz ………… Diyor ki Duyduk duymadık demeyin, Dostlarım sevdiklerim Bugün benim sünnetim.

Kod: 15

Bu mutlu günüme hepinizi beklerim. Öyle bir köprüdür ki Geçmek gerek Her Müslüman gelsin görsün Sünnet olup erkek olacak Gelirseniz mutlu kalacak...

Kod: 16

Bahar değil yaz imiş, ben kararımı verdim benim gönlüm az imiş, sünnet olmak tek derdim müslümanlığın ilk şartı, bütün dostlar buyursun sünnet olmak farz imiş sünnetçiye söz verdim.

Kod: 17

Oğlumuz ...... Diyor ki; Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.

Kod: 18

Yüce dinimiz emretmiş Duydum ki bu sünnetmiş küçük yüreğimle mutluluk dileğimle sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme

Kod: 19

Hz. Muhammed'in emridir sünnet Bana da nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleri de sünnetime beklerim.

Kod: 20

Oğlumuz ....... Diyor ki; Ey Muhammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

Kod: 21

Oğlumuz ……….. Diyor ki; Bahar değil yaz imiş, Günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı, Sünnet olmak farz imiş. Ben de kararımı verdim, Sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun. Sünnetçiye söz verdim

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır. Whatsapp Destek
Yukarı